OGŁOSZENIA:

Pomóż w rozwoju AllGoals.in - to bardzo proste!

Poleć forum znajomym i zostań VIPem!


NAJNOWSZE WSTAWKI:

Kliknij tutaj i zobacz je wszystkie!

Relacje z torów Formuły 1 i MotoGP w jednym miejscu! Sezon 2024 - GP Austalii oraz GP Portugalii, już dostępne!



Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...

Bramki

Floro · 7102

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Floro

dnia: 17 Wrzesień 2022, 15:39:09
Drodzy użytkownicy  :)

Osoby które pobierają ode mnie bramki niech się starają to robić w miarę regularnie i systematycznie. Uptobox ostatnio robi czystki i usuwa pliki, które nie były pobierane przez ostatnie 30 dni.
Jeśli są osoby, które pobierają ode mnie bramki i zostawią sobie w kolekcji może udostępnią tym osobą które chciały ode mnie pobrać, a nie mają już takiej możliwości.
Ja zostawiam sobie bramki z LM i ligi polskiej, ale tylko w wersji SD tzw. przekonwertowanej.

PS. Jeśli są kolekcjonerzy bramek, niech się ozwą pod moim postem. Będzie to znak dla tych którzy szukają danych bramek :) może w ten sposób pomożecie siebie nawzajem :)
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień 2022, 15:42:05 wysłana przez Floro »

 
Użytkownicy, którzy postawili piwo autorowi postu: Pawel_Lew, Rafal518, triwok, Adrian, maniek88, adus1994, robmar85


Offline triwok

  • Użytkownik
  • *
    • Wiadomości: 1
  • Ilość poleceń forum: 0
    • Zobacz profil
Odpowiedź #1 dnia: 28 Wrzesień 2022, 18:25:41
Mądry Polak po szkodzie  ;) . Gdyby ktoś posiadał bramki z 3. i 4. kolejki tego sezonu z meczów Lecha Poznań odpowiednio z Wisłą Płock i Zagłębiem Lubin, to byłbym bardzo wdzięczny za reupload. Linki do nich już wygasły.