OGŁOSZENIA:

Pomóż w rozwoju AllGoals.in - to bardzo proste!

Poleć forum znajomym i zostań VIPem!


NAJNOWSZE WSTAWKI:

Kliknij tutaj i zobacz je wszystkie!

Relacje z torów Formuły 1 i MotoGP w jednym miejscu! Sezon 2024 - GP Austalii oraz GP Portugalii, już dostępne!



Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...

Szkoda że tylko piłka

gonzo670 · 9222

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gonzo670

  • Użytkownik
  • *
    • Wiadomości: 7
  • Ilość poleceń forum: 0
    • Zobacz profil
dnia: 24 Listopad 2020, 13:11:49
Szkoda że praktycznie tylko piłka króluje na forum jedynie tylko maarab daje motorsporty za co mu dziękuję bo lubię zalukać wyścigi do których nie mam dostępu. A gdzie sporty walki takie jak boks i MMA koszykówka czy rugby. Nie wszyscy lubią marnych aktorów piłkarzyków.

 


Offline maraarab

Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopad 2020, 20:32:12
No niestety troszkę mała jest nasza ekipa i takie są tego efekty :( Dlatego właśnie ja staram się jak najmniej kopanej nagrywać, a jak najwięcej motorsportu, siatkówki czy piłki ręcznej, też skoki i pojedyncze inne wydarzenia wstawiam no ale na więcej nie ma czasu...

***
Wszystkie moje wstawki w jednym miejscu: http://maraarab.allgoals.in

***
Jak pobierać moje pliki? https://images2.imgbox.com/fc/e7/czo4qFbr_o.png

***
Zapraszam: archiwum.allgoals.in

***
Zakaz dalszego rozpowszechniania moich plików bez wyraźnego zaznaczenia autora nagrania!
 
Użytkownicy, którzy postawili piwo autorowi postu: przemas


Offline Karny_z_Kapelusza

Odpowiedź #2 dnia: 03 Wrzesień 2023, 17:43:25
Teraz po trzech latach już nawet o piłkę ciężko... Chyba pora zamykać to forum...

 


Offline Floro

Odpowiedź #3 dnia: 04 Wrzesień 2023, 09:00:31
Czyli skoro nie jest po twojej myśli to mamy zamykać forum? Tutaj są osoby, które nagrywają poświęcając swój czas dla innych użytkowników. Każdy może dołączyć do forum i nagrywać co mu odpowiada :)
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień 2023, 09:09:35 wysłana przez Floro »

 
Użytkownicy, którzy postawili piwo autorowi postu: madboy, baggio10, Rafal518, VILLAREALFAN, robmar85