OGŁOSZENIA:

Pomóż w rozwoju AllGoals.in - to bardzo proste!

Poleć forum znajomym i zostań VIPem!


NAJNOWSZE WSTAWKI:

Kliknij tutaj i zobacz je wszystkie!

Relacje z torów Formuły 1 i MotoGP w jednym miejscu! Sezon 2024 - GP Austalii oraz GP Portugalii, już dostępne!



Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...

POBIERANIE a REKLAMY

Anakonda78 · 8628

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anakonda78

  • Użytkownik
  • *
    • Wiadomości: 10
  • Ilość poleceń forum: 0
    • Zobacz profil
dnia: 22 Listopad 2020, 20:02:39
Kieruję tę wiadomość do wszystkich, którzy udostępniają pliki.
Chodzi mi przede wszystkim o gole. Nie wiem, jak sprawy się mają w skrótach czy całych meczach. To mnie nie interesuje. mam do Was prośbę. po c__j wystawiacie swoje uploady na jakichś z_e_a_ych stronach, gdzie po każdym kliknięciu występują monity o wirusach, programach śledzących i tym podobnym badziewiom? Ostatni przykład :
szukam bramek z meczu Polski z Holandią. Znajduję. Wystawiają je obeznani "zawodnicy" i dochodzę do myśli, że to robią specjalnie! Chodzi wam o kasę? Każde kliknięcie to jeden grosz, dolar, euro czy bitcoin?? OK. Mogę to zrozumieć. Pod warunkiem, że to gów_o zadziała, że klikając to ch__s_wo wreszcie będę mógł dorwać to, na czym mi zależy. Jednak NIE! Macie mnie w głębokiej D__IE!!! K_r_a! Klikam raz za razem i tylko mi jakieś gołe baby wyskakują lub pier__lo_e reklamy do (chyba?) gier zboczonych. Czy was po_ebał_??? W d__ę sobie wsadźcie takie uploady!

 


Offline maraarab

Odpowiedź #1 dnia: 23 Listopad 2020, 10:03:54
Szkoda, że mimo tylu pięknych zdań ja nadal nie wiem o kogo ani o jaki serwer dokładnie Ci chodzi, mniej głupot więcej konkretów na przyszłość. Nie wiem jak wygląda to obecnie na clicknupload, ale ani rapidu ani uptobox (specjalnie sprawdziłem będąc wylogowanym z premium) nie wrzucają żadnych denerwujących reklam. Poza tym tak się składa że jest to poza naszą kontrolą co serwer "podrzuca" przy okazji oprócz przycisków "download". To oni z tego mają jakieś korzyści, niby jak my mielibyśmy na tym zarabiać? Jakieś grosze (dosłownie grosze!!!) można mieć albo z downloadów albo tak jak ja z adflajów. Ew można też działać jak nasz stary kolega ylplacha który na konkurencyjnym forum obecnie udostępnia pliki jedynie osobą które mają wykupione konto premium na zaprzyjaźnionym serwerze. No, ale tam zapewne nie ma "reklam zboczonych gier" więc możesz się zawsze tam udać :D Natomiast jeżeli masz jakiś problem z serwerem to zawsze możesz do nich napisać że wkurzają Cię reklamy itd. Albo oczywiście możesz nam polecić jakiś inny serwer, gdzie nie ma takich fajnych reklam, ja z miłą chęcią zmienię serwer bo ten uptobox mnie już denerwuję. Także czekam na odpowiedź i poradę.

***
Wszystkie moje wstawki w jednym miejscu: http://maraarab.allgoals.in

***
Jak pobierać moje pliki? https://images2.imgbox.com/fc/e7/czo4qFbr_o.png

***
Zapraszam: archiwum.allgoals.in

***
Zakaz dalszego rozpowszechniania moich plików bez wyraźnego zaznaczenia autora nagrania!
 
Użytkownicy, którzy postawili piwo autorowi postu: madboy


Offline Floro

Odpowiedź #2 dnia: 23 Listopad 2020, 10:37:24
Co do denerwujących reklam to może warto zainstalować np. ublock origin, który blokuje reklamy.
Ja mam coś takiego dodane do google chrome i nie mam problemu z reklamami.

 


Offline Anakonda78

  • Użytkownik
  • *
    • Wiadomości: 10
  • Ilość poleceń forum: 0
    • Zobacz profil
Odpowiedź #3 dnia: 23 Listopad 2020, 13:37:17
Nie chcę konkretnie uderzać w osoby. Być może (jestem naiwny?) robią tak, bo tak robią strony, na których udzielają pliki?
Mam blokowanie reklam, Floro. maraarab, nie znam się na tych udostępnieniach. Ja wspomniałem wcześniej, Być może osoby wrzucające na serwery innych nie wiedzą, jak to naprawdę wygląda?
Wiem jednak, że może (maraarab) narzekasz na groszowe sprawy, jakie możesz zarobić, ale jakiś czas temu napisałem do osoby, która udostępniała plik, zapytałem, czy naprawdę trzeba klikać i rezygnować z reklam, aż 15 (przynajmniej) razy, by odebrać plik..? Napisał mi, że dzięki temu - zarabia. Nie napisał ile za kliknięcie, ale wiem, że inne osoby na tej samej stronie udostępniały pliki i "wystarczyło" kliknąć 3-5 razy i było OK. A tutaj klikam do usrania i nie mogę pobrać NIC! Nawet zablokowałem WD i antywirus, by to dorwać. Jednak wciąż mam, KUWRA, klikać, bo to dorwać. Więc, może, maraarab, TY MI PORADZISZ?

 


Offline maraarab

Odpowiedź #4 dnia: 23 Listopad 2020, 14:51:17
Widzę, że troszkę niewtajemniczony jesteś, mylisz pojęcia, a do tego jesteś wulgarny. No ale dobra, wytłumaczę to na spokojnie. To "15 kliknięć" o których wspominasz, to odnosi się do serwisów z reklamami, czyli adf.ly itp nastawionych stricte na zarobek, czyli zmuszają Cię do oglądania przez 5 sekund reklam zanim dotrzesz do linka i z tego są te grosze dla wrzucacza. I to jest oczywiście zabieg kontrolowany, jak najbardziej świadomy. W tym miejscu tylko dodam że obecnie na forum tylko ja to stosuję (i nie "15 kliknięć" tylko 1 = 5 sekund czekania). Również nie wiem gdzie wyczytałeś, że narzekam na te grosze. Tylko napisałem żeby Cię uświadomić, żebyś nie myślał że na jednym pliku po stówie zarabiamy, czy nawet po złotówce bo tak nie jest. A teraz drugie pojęcie, czyli reklama na serwerze. Coś co pojawia się poza naszą kontrolą, czyli twórca serwera opracowuję skrypty w taki sposób, aby do każdego wrzuconego pliku pojawiała się jakaś reklama (reklamy). Najczęściej ma to zachęcić do zakupu konta premium, podobnie zresztą jak ograniczenia prędkości pobierania, to nie jest coś wymyślonego przez uploadera tylko przez serwer. My nad tym nie mamy kontroli i nic nie zrobimy. Dlatego jeszcze raz się pytam: wskaż mi serwer, na którym nie dają tych irytujących reklam, a na pewno rozważymy opcje przeniesienia się na niego.

***
Wszystkie moje wstawki w jednym miejscu: http://maraarab.allgoals.in

***
Jak pobierać moje pliki? https://images2.imgbox.com/fc/e7/czo4qFbr_o.png

***
Zapraszam: archiwum.allgoals.in

***
Zakaz dalszego rozpowszechniania moich plików bez wyraźnego zaznaczenia autora nagrania!
 
Użytkownicy, którzy postawili piwo autorowi postu: madboy