OGŁOSZENIA:

Pomóż w rozwoju AllGoals.in - to bardzo proste!

Poleć forum znajomym i zostań VIPem!


NAJNOWSZE WSTAWKI:

Kliknij tutaj i zobacz je wszystkie!

Relacje z torów Formuły 1 i MotoGP w jednym miejscu! Sezon 2024 - GP Chin oraz GP Hiszpanii, już dostępne!



Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...

Nowy hosting

Floro · 4586

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pawel_Lew

Odpowiedź #30 dnia: 30 Wrzesień 2023, 15:15:45
Mam nadzieję, że nie będziecie wrzucać ponownie na wplik. Tam są ciągłe problemy i jakieś błędy przy pobieraniu. Bramki z weekendu sprzed 2 tygodni chyba ze dwie godziny pobierałem, bo były ciągle problemy. Ostatecznie się poddałem i ściągnąłem skróty z yt zamiast bramek z forum. Dla porównania pobieranie bramek z poprzedniego weekendu z mega.nz zajęło mi może 5 minut.

 


Online kekw

Odpowiedź #31 dnia: 30 Wrzesień 2023, 15:22:32
To zależy jaką masz prędkość łącza

 


Offline robmar85

  • Użytkownik
  • *
    • Wiadomości: 6
  • Ilość poleceń forum: 0
    • Zobacz profil
Odpowiedź #32 dnia: 30 Wrzesień 2023, 15:41:54
Paweł_Lew ma rację. Z wplikiem sa ciągle problemy i szybko kasują pliki. Jak wiadomo meganz jest szybkie i darmowe w pobieraniu, ale niestety ma tylko 20gb pojemności konta free, a wplik ma 7TB

 


Offline Floro

Odpowiedź #33 dnia: 30 Wrzesień 2023, 16:18:28
Jeśli o mnie chodzi, to bramki mogę wrzucać na mega.nz. Trochę oszukałem system i zrobiłem trzy konta użytkownika na różnych pocztach i mam 3x20 GB oprócz tego. Mam nadzieję że bramki ode mnie trochę wytrzymają.

 
Użytkownicy, którzy postawili piwo autorowi postu: Rafal518


Offline Pawel_Lew

Odpowiedź #34 dnia: 30 Wrzesień 2023, 16:35:03
To zależy jaką masz prędkość łącza

Kekw,

Nie, nie o to chodzi. Prędkość mam bardzo dużą. Mi nie chodzi o sam czas pobierania pliku. Na wpliku jest tak, że jeden plik działa, a przy następnym błąd 403 Forbidden i tak w kółko. Niby potem można ściągnąć plik gdzie był błąd, ale najczęściej dopiero za jakiś czas. Jest to po prostu uciążliwe, a ściągając bramki chce je mieć jak najszybciej. Na tym to polega.

 
Użytkownicy, którzy postawili piwo autorowi postu: robmar85


Offline robmar85

  • Użytkownik
  • *
    • Wiadomości: 6
  • Ilość poleceń forum: 0
    • Zobacz profil
Odpowiedź #35 dnia: 30 Wrzesień 2023, 21:50:51
To zależy jaką masz prędkość łącza

Kekw,

Nie, nie o to chodzi. Prędkość mam bardzo dużą. Mi nie chodzi o sam czas pobierania pliku. Na wpliku jest tak, że jeden plik działa, a przy następnym błąd 403 Forbidden i tak w kółko. Niby potem można ściągnąć plik gdzie był błąd, ale najczęściej dopiero za jakiś czas. Jest to po prostu uciążliwe, a ściągając bramki chce je mieć jak najszybciej. Na tym to polega.


A masz konto premium na wplik? Bo bez niego za szybko nie pobierzesz.

 


Offline Pawel_Lew

Odpowiedź #36 dnia: 30 Wrzesień 2023, 22:56:44
Chodzi mi głównie o te błędy, prędkość to nie problem. Konta premium dla ściągania samych bramek nie będę kupował zwłaszcza na tak niestabilnym portalu.

 
Użytkownicy, którzy postawili piwo autorowi postu: robmar85


Offline osw

Odpowiedź #37 dnia: 10 Październik 2023, 23:20:55
Niestety ale np u mnie wplik/wrzucaj nie działa





Więc to jakieś amatorskie hosty prowadzone przez pryszcze  8)
Dajcie sobie z nimi spokój.

Lepiej mega.nz czy coś podobnego :))

Nagrania tylko dla naszej małej społeczności, jeżeli masz prośbę co do nagrań pisz na forum lub priv.