OGŁOSZENIA:

Pomóż w rozwoju AllGoals.in - to bardzo proste!

Poleć forum znajomym i zostań VIPem!


NAJNOWSZE WSTAWKI:

Kliknij tutaj i zobacz je wszystkie!

Relacje z torów Formuły 1 i MotoGP w jednym miejscu! Sezon 2024 - GP Chin oraz GP Hiszpanii, już dostępne!



Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...

Nowy hosting

Floro · 4585

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline osw

Odpowiedź #15 dnia: 22 Wrzesień 2023, 22:12:58
https://ggsel.net/en/catalog/product/3836070
2 tb za 3,40 $ miesięcznie.

a co o tym myślicie.

Nagrania tylko dla naszej małej społeczności, jeżeli masz prośbę co do nagrań pisz na forum lub priv.
 


Offline kekw

Odpowiedź #16 dnia: 22 Wrzesień 2023, 22:16:18
ja jestem zwolennikiem niewydawania kasy na hostingi,ale czasami to trzeba

 


Offline robmar85

  • Użytkownik
  • *
    • Wiadomości: 6
  • Ilość poleceń forum: 0
    • Zobacz profil
Odpowiedź #17 dnia: 23 Wrzesień 2023, 08:03:09
Ja się wypowiem co do wplik. Mieliście wczoraj problemy. Otóż prawda jest taka... Ja od kilku lat siedzę na warezach i pobieram całą masę filmów, które są umieszczane na płatnych hostingach z tego powodu, że za pobrania uploader dostaje kasę. Wplik, wrzucaj.pl są najpopularniejsze w Polsce i często zmagają się z atakami ddos. Niemalże codziennie, dlatego wczoraj ciężko było coś pobrać. Co do tego ile pliki są trzymane to różnie to bywa. Zdarza się, że po godzinie są wywalone jak ktoś zgłosi link. Niektóre platformy takie jak C+ walczą z piractwem i wykładają na to sporo kasy dlatego wstawki z C+ są zabronione i grożą banem konta na wplik i wrzucaj. Wydaje mi się, że ciężko znaleźć polski dobry hosting i trzeba szukać po zagranicznych. Meganz moze być dobrym rozwiązaniem.

 


Offline majszowy

Odpowiedź #18 dnia: 23 Wrzesień 2023, 08:47:00
 Moja odpowiedź jest prosta: chomikuj

Wrzucanie do folderów z hasłem (wtedy nikt nie skasuje plików za prawa autorskie) wszystko pod ręką ładnie posegregowane

Na dodatek teraz każdy może pobierać za darmo pliki a wy szukacie znów serwer które padną po kilku dniach bez sens.

 


Offline Floro

Odpowiedź #19 dnia: 23 Wrzesień 2023, 08:52:45
Chomikuj też robi czystki co jakiś czas.

 


Offline robmar85

  • Użytkownik
  • *
    • Wiadomości: 6
  • Ilość poleceń forum: 0
    • Zobacz profil
Odpowiedź #20 dnia: 23 Wrzesień 2023, 10:33:36
Zgodzę się co do chomika. Robi czystki i to potrafią czasami po 500gb danych wywalić w porywach do terabajta. Miałem zahasłowane pliki. Miodowe Lata i też wywalili bo naruszały prawa. Także nie ma jakiegoś dobrego magazynu danych, żeby każdemu dogodzić.

 


Offline kekw

Odpowiedź #21 dnia: 23 Wrzesień 2023, 11:52:55
majszowy,od kiedy można pliki za darmo z chomika pobierac?

 


Offline majszowy

Odpowiedź #22 dnia: 23 Wrzesień 2023, 19:06:58
-Jeśli pliki są pobierane to nikt Ci nie wywali plików, czyszczą pliki które są nie ruszane przez przeszło rok, szukacie jakiegoś serwera który będzie stał do końca życia tego nie ma, każdy serwer po jakimś czasie pada lub linki wygasają dla mnie chomikuj najlepsza opcja ale jeśli pliki są pobierane (Ja miałem kopie dodatkową dla swojej kolekcji to po półtorej roku wszystko poleciało bo pliki były nie ruszane)

A co do darmowego pobierania to poradnik od roku lata po internecie dziwne że nikt tutaj o tym nie pisał

 


Offline robmar85

  • Użytkownik
  • *
    • Wiadomości: 6
  • Ilość poleceń forum: 0
    • Zobacz profil
Odpowiedź #23 dnia: 23 Wrzesień 2023, 20:33:31
Darmowe pobieranie z chomika to nie do końca darmowe. Za pomocą telegrama się pobiera. Płacisz 5zł i pobierasz ile dusza zapragnie.

 


Offline kekw

Odpowiedź #24 dnia: 23 Wrzesień 2023, 21:01:07
teraz ten nielimitowany transfer na miesiac jest zepsuty,nie da sie teraz go kupic

 


Offline majszowy

Odpowiedź #25 dnia: 23 Wrzesień 2023, 21:12:23
Przecież przez telegrama wklejasz linki botowi i jest za darmo wiec o jakich ty 5 zł mówisz o tej apce na telefon przez emulatora? Testowałem przed telegramem uciążliwe.

 


Offline Floro

Odpowiedź #26 dnia: 26 Wrzesień 2023, 10:08:55
Od dziś muszę wrzucać bramki na serwer mega.nz ponieważ na wplik dostałem bana za wrzucanie bramek z canal+  to co do tej pory wrzuciłem możecie śmiało pobierać, nie mogę tylko dodać nowych.
Jako darmowy użytkownik MEGA mam 20 GB przestrzeni ( nie będę inwestował 230 zł rocznie na 400 GB przestrzeni, nie opłaca mi się...).
Będę dodawał i później usuwał ostatni najstarszy plik, więc pobierajcie regularnie. Średnio co 2-3 tygodnie będę musiał wyrzucać jakieś bramki.

PS, bramki piątkowe i sobotnie będę uzupełniał w niedzielę wieczór i poniedziałek rano. Mam wyjazd w najbliższy weekend.
« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesień 2023, 10:15:02 wysłana przez Floro »

 
Użytkownicy, którzy postawili piwo autorowi postu: Pawel_Lew, przemas, Rafal518, adus1994, robmar85


Offline osw

Odpowiedź #27 dnia: 30 Wrzesień 2023, 07:47:43
nie lepiej robić multi?  ;D

Nagrania tylko dla naszej małej społeczności, jeżeli masz prośbę co do nagrań pisz na forum lub priv.
 
Użytkownicy, którzy postawili piwo autorowi postu: Pawel_Lew, robmar85


Offline robmar85

  • Użytkownik
  • *
    • Wiadomości: 6
  • Ilość poleceń forum: 0
    • Zobacz profil
Odpowiedź #28 dnia: 30 Wrzesień 2023, 08:21:41
Od dziś muszę wrzucać bramki na serwer mega.nz ponieważ na wplik dostałem bana za wrzucanie bramek z canal+  to co do tej pory wrzuciłem możecie śmiało pobierać, nie mogę tylko dodać nowych.
Jako darmowy użytkownik MEGA mam 20 GB przestrzeni ( nie będę inwestował 230 zł rocznie na 400 GB przestrzeni, nie opłaca mi się...).
Będę dodawał i później usuwał ostatni najstarszy plik, więc pobierajcie regularnie. Średnio co 2-3 tygodnie będę musiał wyrzucać jakieś bramki.

PS, bramki piątkowe i sobotnie będę uzupełniał w niedzielę wieczór i poniedziałek rano. Mam wyjazd w najbliższy weekend.

Pisałem, że Canal + jest platformą zakazaną na polskich hostingach i wstawianie ich produkcji grozi banem konta, ale jak pisałeś tą wiadomość to każdy użytkownik wplika nie posiadający konta premium miał komunikat, że nie może nic wrzucać. To był ich jakiś błąłd wewnętrzny. Chyba, że faktycznie dostałeś bana o czym ostrzegałem.

 


Offline Floro

Odpowiedź #29 dnia: 30 Wrzesień 2023, 13:57:35
Chyba rzeczywiście to był jakiś błąd, od wczoraj mogę normalnie dodawać na wplik. W pierszej kolejności pomyślałem, że jestem zablokowany. Może żeby dostać bana na wplik, to muszą mieć konkretne zgłoszenie z jakiejś strony o danych plikach, które są z canal+
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień 2023, 14:03:01 wysłana przez Floro »